СТУДЕНТТЕРДІҢ ЗЕРТТЕУ ЖҰМЫСЫ. ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

2024-05-21 | Ғылым

Студенттердің ғылыми-зерттеу жұмыстары университеттегі оқу процесінің маңызды құрамдас бөлігі болып табылады. Шәкәрім атындағы университеттің «Техникалық физика және жылуэнергетика» кафедрасының студенттері «Техникалық физика» білім беру бағдарламасы бойынша Республикалық ғылыми-зерттеу конкурсының 2-ші кезеңіне қатысты. Байқау Д.Серікбаев атындағы ШҚТУ базасында өтті.
2023-2024 оқу жылының байқауының қорытындысы бойынша студенттер студенттік жұмыстар байқауында жеңімпаздар қатарынан көрінді:
ІІІ дәрежелі диплом – Қадырболат Нұрлат Ерболұлы, Бауыржанұлы Ерсін. Ғылыми жетекшісі: Құсайынов Ринат Кенжеұлы – «Материалдар бетінің модификациясы» ғылыми орталығының жетекшісі. «Тырма тістерін алу үшін қолданылатын 45 болаттың микроқұрылымы мен трибомеханикалық қасиеттеріне электролиттік плазманың қатаюының әсерін зерттеу» тақырыбындағы ғылыми жұмыс.
ІІІ дәрежелі диплом – Асықпаев Арнұр Бауыржанұлы, Сафаргалиев Богдан Ринатович, Анохин Егор Максимович. Ғылыми жетекшілері: Ермоленко Михаил Вячеславович т.ғ.к. Техникалық физика және жылуэнергетика кафедрасының аға оқытушысы Касымов Асқар Бағдатұлы, PhD, м.а. Техникалық физика және жылуэнергетика кафедрасының доценті. «Энергия қазандықтарының қоршау беттерінің температуралық өрістерін зерттеу» тақырыбына ғылыми жұмыс.
Құттықтаймыз!