Диссертация қорғау

2024-03-18 | Ғылым

2024 жылдың 18 наурызында «Шәкәрім атындағы Семей университеті» КЕАҚ 8D05302 – «Техникалық физика» білім беру бағдарламасы бойынша Диссертациялық кеңесте Ұлттық ғылым және технологияларды зерттеу орталығының бас директоры, профессор Ерланның төрағалығымен Шәкәрім атындағы университеттің түлегі Батырбеков Ғадлетұлы докторлық диссертация қорғады, қазіргі таңда Қазақстан Республикасы Ұлттық ядролық орталығының қызметкері Миниязов Армана Жанарбекұлы.

Диссертация тақырыбы «Термиялық және плазмалық әсерлердің вольфрамның бетіне жақын карбидті қабатының құрылымдық күйі мен қасиеттеріне ықпалы».

Ғылыми  кеңесшілер:

Скаков Мажын Канапинович – физика-математика ғылымдарының докторы, профессор, «Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы» РМК бас ғылыми қызметкері, (Курчатов қ., Қазақстан Республикасы);

Градобоев Александр Васильевич – техника ғылымдарының докторы, профессор, «Ұлттық зерттеу Томск политехникалық университеті» Федералдық мемлекеттік автономды жоғары оқу орнының профессоры (Томск қ., Ресей Федерациясы).

Ресми рецензенттер:

Яр-Мухамедова Гульмира Шарифовна – физика-математика ғылымдарының докторы, Әл-Фараби атындағы ҚазҰУ физика-техникалық факультетінің қатты дене физикасы және сызықты емес физика кафедрасының профессоры, (Алматы қ., Қазақстан Республикасы);

Уазырханова Гулжаз Кенесханкызы – PhD, «Д.Серікбаев атындағы Шығыс Қазақстан техникалық университеті» КЕАҚ, Ғылыми-зерттеу қызметі департаментінің директоры, Халықаралық инженерлік мектебінің қауымдастырылған профессоры, (Өскемен қ., Қазақстан Республикасы).